Sentinel safety video analytics

Industrial Safety Video Analytics

human detection in robotic cell

Sentinel, endüstriyel alanlarda iş güvenliği amacıyla insan tespiti gerçekleştiren yapay zeka tabanlı bir video analiz platformudur.

Nasıl Çalışır?

Profesyonel iş ortaklarımız tehlikeli alanlara güvenlik kameralarını uygun görüş alanına göre entegre eder.

cctv

Sentinel, kamera görüntülerini anlık olarak izler ve insan tespit ettiğinde dijital çıkış üretir.

artificial intelligence

Bu dijital çıkış ile ilgili sistemin acil durdurmasını tetikleyebilir, alarm kulesi ile uyarı verebilir ve önceden kaydedilmiş sesli uyarıyı etkinleştirebilirsiniz.

alarm

Cep telefonunuzdan tespit edilen kişilerin fotoğraflarına kolayca erişebilir veya canlı görüntüleri izleyebilirsiniz.

mobile app
 

Kullanım Alanları

robotic cell

Robotik Hücre

forklift area

Forklift Alanı

metal press line

Pres Hattı

high voltage human detection

Yüksek Gerilim

crane human detection

Vinç

truck dock

Tır Dok Alanı

plastic injection occupational safety

Plastik Enjeksiyon

chemical process safety

Kimyasal Proses

 

Neden Sentinel?

Fiyat: Yazılımımız, gömülü işlemcide, bilgisayarda ve bulut üzerinde platformdan bağımsız olarak çalışabiliyor. Özellikle rakiplerin bilgisayar kullandığı durumda, gömülü işlemci veya bulut sunucu kullanarak çok daha düşük maliyetler sunabiliyoruz.

Referanslar: Sentinel endüstriyel sahalarda halihazırda çalışan bir üründür. Müşterilerimizden bazıları ile yaptığımız röportajlar için: https://youtu.be/YxBc-71mXXQ 

 

Tecrübe: 10 yılı aşkın süredir endüstriyel görüntü analizi konusunda faaliyet gösteren bir firmayız. Sadece görüntü işleme üzerine yoğunlaştığımız için süreçte çıkan ve çıkabilecek tüm sorunlara çok daha hızlı çözümler üretebilmekteyiz.

Ürün Odaklılık: Sentinel, firmamızın ana faaliyet konusudur. Bu nedenle, insan kaynağımızın büyük çoğunluğu bu ürüne ayrılmış olup, üründe sürekli geliştirme ve iyileştirme yapılmaktadır.

Ar-Ge Altyapısı: Türkiye’nin en büyük teknoparklarından birinde, GOSB Teknopark’ta yer alıyoruz. Ayrıca, 2’si TÜBİTAK Ar-Ge, 1’i KOSGEB Ar-Ge, 1’i de sanayi bakanlığı Ar-Ge projesi olmak üzere 4 adet devlet teşvikli proje gerçekleştirerek yaptığımız Ar-Ge çalışmalarımız kamu kurumlarınca onaylanmasını sağladık. Görüntü analizi ile insan tespit projesi TÜBİTAK tarafından onaylanmış projelerimizden biridir.

Yapay Zeka Bilgi Birikimi: 5 seneden beri derin öğrenme konusunda projeler geliştirmekteyiz. Firma ortaklarımızdan biri, TÜBİTAK’ın yapay zeka konulu Ar-Ge projeleri denetimi için görevlendirdiği hakemlerinden biridir.

Profesyonel Kurulum: Firmamız, sistem entegratörü olarak CCTV kamera uygulamaları konusunda özellikle fabrikalarda referansları olan profesyonel firmalarla çalışmaktadır. Kurulum için tüm izinlere sahip olan bu firmalarla yaptığımız çözüm ortaklığı neticesinde kurulum süreci en hızlı ve profesyonel şekilde tamamlanmaktadır.

Hızlı Servis Desteği: Firmamız, müşterilerimizin yer aldığı şehirlerdeki sistem entegratörü çözüm ortakları ile çalışmaktadır. Bu sayede çok hızlı servis desteği verebilmektedir.

 

Saha Görüntüleri

1/20